0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Porcelánový plytký tanier v bielom farebnom prevedení s dekorom rýb a srdiečok 26 x 2 cm Clayre & Eef 41983

EAN: 8717459952553

Podľa značky: Clayre & Eef

Krajina pôvodu: Holandsko

Farba: Biela, Červená, Modrá

Materiál: Porcelán

Formát: 20 x 2 cm

Dostupnosť: Skladom

14,90 €

Detaily

Porcelánový plytký tanier v bielom farebnom prevedení s dekorom rýb a srdiečok z dielne holandskej značky Clayre & Eef .

Večera je v každej domácnosti iná. Jeden ide na rýchle jedlo v mikrovlnnej rúre a druhý varí rozsiahle jedlo. A nemôže chýbať správny riad. Naše taniere sú vhodné na rýchle jedlo v mikrovlnnej rúre, ale aj na lahodnú a rozsiahlu večeru. A vďaka svojim jedinečným vzorom vyžarujú extra atmosféru. Dobrú chuť!

Objavte nádherné taniere, ktoré pozdvihnú váš jedálenský stôl do nových výšin! Tieto jedinečné taniere s atmosférou sú špeciálne navrhnuté tak, aby prezentovali vašu večeru špeciálnym spôsobom. Či už uprednostňujete klasický vzhľad alebo moderný nádych, tieto taniere dokonale doplnia akýkoľvek štýl.

Starostlivo vybrané a vysoko kvalitné taniere sú nielen pastvou pre oči, ale sú aj odolné a funkčné pri používaní. Vďaka dizajnu a krásnym detailom sú tieto taniere skutočným stredobodom vášho stolovania.

Vytvorte očarujúcu atmosféru počas večerí a urobte z každého okamihu nezabudnuteľný zážitok. Tieto taniere sú ideálne na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, kde chcete prekvapiť svojich hostí chutným jedlom.

Oživte svoje kulinárske výtvory a doprajte svojej večeri prezentáciu, ktorú si zaslúži. Nechajte svoj jedálenský stôl zažiariť štýlom a triedou pridaním týchto krásnych jedálenských tanierov k dekorácii vášho stola. Vychutnajte si sviatočnú atmosféru s týmito elegantnými taniermi!

Ďalšie informácie

EAN 8717459952553